top of page

CLEAN WORLD ENERGY SYSTEMS

– wyróżnia nas innowacyjność.

 

 

Clean World Energy Systems Sp. z o. o. zajmuje się opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych w energetyce zawodowej, gazownictwie oraz chemii. Wdrażane przez nas technologie spełniają najsurowsze wymagania środowiskowe, jednocześnie wyznaczając standardy dla podobnych przedsięwzięć.

Nasz zespół składa się z kadry doświadczonych polskich inżynierów, mających bogate doświadczenie przy realizacji poważnych projektów z branży energetycznej. Przy przeprowadzaniu naszych przedsięwzięć stale współpracujemy z pracownikami wybranych jednostek naukowych, zarówno z Polski, jak i m.in. Chin, Indii i Niemiec.

Potencjalnym klientom oferujemy szybkie i sprawne przekształcanie innowacyjnego pomysłu czy wynalazku, w nowatorskie, komercyjne produkty i usługi, gotowe do skutecznego zaistnienia na rynku. Kadra inżynierska Clean World Energy Systems gwarantuje pełne wsparcie na wszystkich etapach realizacji projektu.

 

Nasze portfolio obejmuje innowacyjne rozwiązania z zakresu:

 

  1. wysokosprawnej produkcję energii elektrycznej i cieplnej,

  2. budowy źródeł wytwarzania energii elektrycznej z zerową emisją CO2,NOx, dioxyn i furanów.

  3. komercyjnego wykorzystania procesów technologicznych odzysku energii elektrycznej z chłodu LNG,

  4. termodynamiki niskotemperaturowych procesów przemian gazowych,

  5. przemysłowej produkcji związków amonowych w tym nawozów sztucznych w technologii niskiej emisji CO2 z wykorzystaniem biomas i nadmiarowej energii elektrycznej w tym ze źródeł OZE,

  6. produkcji nowoczesnych napędów dla przemysłu,

  7. budowy infrastruktury kolejowej oraz zarządzania systemami sterowania,

  8. szeroko pojętej gospodarki odpadami,

  9. projektowania i zaawansowanych prac konstruktorskich,

 

To, co nas wyróżnia, to umiejętność stworzenia kompleksowego rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jesteśmy otwarci na współdziałanie w temacie realizacji i finansowania innowacyjnych produktów czy rozwiązań, wspólnego osiągania przewagi na rynku tematycznych sektorów gospodarki, a także ulepszenia modelu biznesowego wybranego przez Klienta przedsięwzięcia.

Zapraszamy do współpracy.

bottom of page